Strzeż się kleszczy

Sezon na kleszcze zaczyna się w zasadzie z pierwszymi cieplejszymi podmuchami wiatru, co najlepiej widać po naszych zwierzakach wypuszczanych na spacer do lasu czy na łąki. W przypadku kleszczy od lat nic się nie zmieniło – bezwzględnie trzeba na siebie uważać podczas spacerów w zalesionych miejscach, ponieważ borelioza, jaką roznoszą kleszcze poprzez ugryzienie, jest bardzo niebezpieczna dla organizmu, jednak dzisiaj, na szczęście, specjalne kliniki takie jak BioCare są w stanie wyciągnąć nas z tej choroby, na którą jeszcze nie tak dawno nie było żadnego lekarstwa.

Jakie są pierwsze objawy boreliozy?

Jeśli znajdziemy na swoim ciele rumień w postaci okręgu to znaczy, że możemy zacząć się martwić i od razu powinniśmy skontaktować się z lekarzem lub specjalistą z BioCare, ponieważ tego typu ślad jest pierwszą oznaką ugryzienia. Następnie u każdego pacjenta pojawiają się w zasadzie odmienne objawy, jednak zawsze porównywane są one do objawów grypy. Towarzyszy im najczęściej również dokuczliwy ból stawów.

Jak przebiega leczenie?

Nieuleczalna do niedawna jeszcze borelioza ma dzisiaj konkurenta w postaci nowoczesnej metody generatora plazmowego doktora Rife’a. Terapia oparta jest zawsze o dogłębną i indywidualną diagnozę każdego przypadku i dobranie odpowiednich środków do patogenu, jaki występuje u chorego. Mimo iż jest to dzisiaj bardzo nowatorska metoda radzenia sobie z borelioza, przynosi ona bardzo dobre i długo oczekiwane rezultaty nawet u najcięższych przypadków.

2 komentarze

  • Monika, 11 kwietnia 2017, 18:53

  Odpowiedz

  To świetnie, że są dzisiaj sposoby nawet na tak trudne choroby, jak właśnie borelioza.

  • Rafał, 15 kwietnia 2017, 15:26

  Odpowiedz

  Rewelacja, że ktoś coś takiego wymyślił – naprawdę wielkie brawa, bo borelioza jest straszna.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.