Najpopularniejsze zabiegi w klinikach urody

Kliniki urody takie jak na przykład Klinika Uroda i Piękno są ostatnimi czasy coraz bardziej popularne wśród kobiet w różnym wieku, mających różne oczekiwania względem siebie oraz swojego ciała. W każdym przypadku chodzi jednak o sposób na cofanie czasu oraz odzyskiwaniu traconej z dnia na dzień urody oraz młodości. Obecnie najlepsze kliniki urody są w stanie przywrócić swoim klientkom traconą witalność w sposób bezpieczny oraz sprawdzony.

Odmłodniej w mgnieniu oka

Poszukiwanie eliksiru młodości wciąż trwa. Klinika Uroda i Piękno jako jedna z wiodących klinik tego typu, zna jeden skuteczny sposób na powrót witalności i przywrócenie cerze świetlistego oraz młodzieńczego wyglądu. Metoda tą jest innowacyjna metoda intraceuticals, wynaleziona w Australii.

Na czym polega ów odmładzający zabieg?

Metoda intraceuticals wykorzystuje tlen oraz ciśnienie hiperbaryczne do wprowadzenia wgłąb skóry odpowiednich aktywnych składników, które redukują zmarszczki mimiczne wokół oczu, wygładzają skórę, wyrównują koloryt skory i usuwają przebarwienia skórne. Największym sekretem tej metody jest zastosowanie dwóch rodzajów kwasu hialuronowego – niskocząsteczkowego oraz wielkocząsteczkowego, wnikające w różne partie skory na różnych głębokościach. Kolejnymi składnikami, które wpływają doskonale na jakość skóry jest kompleks witamin oraz silne antyoksydanty, które są w stanie zdziałać z naszą skórą naprawdę cuda.

2 komentarze

  • Kinga, 18 marca 2017, 18:41

  Odpowiedz

  Nigdy nie wierzyłam w takie zabiegi, ale może to właśnie był mój błąd? Teraz bym chętnie skorzystała, ale nie wiem, czy nie jest na to czasem za późno.

  • Natalia, 21 marca 2017, 19:08

  Odpowiedz

  Chętnie skorzystam z takiego zabiegu kiedy przyjdzie na mnie czas. 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.