Dla kogo jest odpowiedni microblading?

trwały i piękny permanentny makijaż jest w zasadzie marzeniem każdej z nas, niezależnie od wieku. To od naszego wyglądu głównie zależy nasze samopoczucie a nawet to, czy udają się nam nasze zamierzone plany. Perfekcyjny makijaż zabiera nam każdego dnia sporo czasu, ponieważ musi być zrobiony perfekcyjnie, aby jakiekolwiek nierówności nie sprawiały wrażenia niesymetrycznych. Microblading jest zabiegiem, dzięki któremu brwi będą w zasadzie zrobione od nowa – będą kształtne oraz piękne każdego dnia bez konieczności dbania o niego w jakiś specjalny sposób. Wykonywane są jedynie w dobrych zakładach kosmetycznych, takich jak Klinika Urody.

Jak wygląda taki zabieg?

Zabieg microblandingu polega nie na zagęszczaniu włosków ani sprawieniu, że będą wyrastały gęściej czy mocniejsze. Microblanding polega na dorysowaniu włosków w miejscach, w których jest to konieczne, aby linia brwi była pełna i wyglądała zupełnie naturalnie. Fachowo zabieg ten brzmi bardzo tajemniczo, jest bowiem wprowadzaniem pigmentu za pomocą mikroostrza do naskórka, a właściwie jego warstwy kolczystej. Klinika Urody zapewnia swoim klientkom stuprocentowe poczucie profesjonalnej opieki oraz bycia w dobrych rękach.

Jak rozpoznać dobry zakład kosmetyczny?

Profesjonalne miejsca, takie jak Klinika Urody można najprościej rozpoznać po ilości zadowolonych klientek zostawiających komentarze w Internecie, a także po terminach zabiegów – okresie oczekiwania na nie.

2 komentarze

  • Patrycja, 1 kwietnia 2017, 17:32

  Odpowiedz

  Do kliniki urody czekałam ponad miesiąc na taki zabieg, ale naprawdę było warto.

  • Alicja, 7 kwietnia 2017, 19:13

  Odpowiedz

  Nie sądziłam, że do dobrych zakładów kosmetycznych mogą być aż takie kolejki! Ale efekt zdumiewa 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.